Marlies Mölleri juuksehooldustooted

Kuvatakse 1 - 3 3 tootest
Kuvatakse 1 - 3 3 tootest

Tippklassi luksuslike juuksehooldustoodete tootja Marlies Möller on juba 30 aastat pakkunud laia valikut tooteid, mis vastavad ideaalselt ka kõige nõudlikuma kliendi nõudmistele. Aastal 1988 lõi Saksa juuksur Marlies Möller oma juuksehooldussarja ja pani aluse rahvusvaheliselt edukale kaubamärgile, mis on praegu Euroopa 3 parima juuksehooldustoodete tootja seas parfümeeria- ja kosmeetikasektoris. Aastatepikkused teadusuuringud võimaldavad Marlies Mölleri ilu-juuksehoolduse arendajatel keskenduda erinevatele juuksetüüpidele ja klientide individuaalsetele vajadustele.

Elujõud, sära ja puhas ilu

Marlies Mölleri ilu-juuksehooldustooted vastavad kõikidele juustele esitatavatele nõuetele. See eksklusiivne juuksehooldussüsteem teeb seda, hõlmates kolme puhastamise, konditsioneerimise ja kujundamise etappi, kasutades laia valikut tooteid. Marlies Mölleri ilu-juuksehooldustooted täiendavad valikut laia harjavalikuga. Itaalias käsitsi valmistatud juukseharjad vastavad kõrgeimatele kvaliteedinõuetele ning on loodud hoolitsema ja hellitama ka kõige nõudlikumaid juukseid. Lai harjade valik, nagu ka juuksehooldustoodete valik, pakub individuaalseid tooteid puhastamiseks, hooldamiseks ja kujundamiseks.

Luksus juustele – siid, lootos jne.

Kõrgeima kvaliteediga ekstraktid ja hinnalised õlid – kõige rafineeritumad koostisosad moodustavad Marlies Mölleri ilu-juuksehooldustoodete aluse. Selleks kombineeritakse kõige eksklusiivsemate materjalide ekstraktid šampoonideks ning vormimiseks ja hooldamiseks. Näiteks siid ja meresiid hellitavad teie juukseid tõelise luksusega. Täiendades šampooni viinamarja- ja viinapuuekstraktide lisamisega saavad juuksed täiendavalt elujõudu ja energiat. Valitud taimsed koostisained nagu nisuproteiin, sinise lootose ekstrakt või E-vitamiin soodustavad jõudu, elujõudu ja volüümi. Marlies Mölleri ilu-juuksehooldustooted on ülitõhusad, professionaalsed ja kõrgeima kvaliteediga, mis on loodud vastama kõige nõudlikumatele klientide nõudmistele.

Ava uks täiusliku, luksusliku ja professionaalse juuksehoolduse maailma, kust igaüks leiab selle, mida ta isiklikult vajab. Marlies Mölleri juuksehooldustooted toidavad juukseid, peanahka ja tundeid, võimaldades teil nautida parimat salongikogemust kodus. Harmooniline juuksehooldussüsteem koos kvaliteetsete käsitsi valmistatud juukseharjadega on õige kombinatsioon igas olukorras: kui soovite oma juukseid hellitada, kui need vajavad professionaalset ja tõhusat hooldust ja kui teil napib aega enda jaoks. Lihtsalt kasutatavad ja tõhusad Marlies Mölleri eksklusiivsed tooted aitavad teil luua veatu välimuse. Professionaalsete meistrite loodud tulemus on kodune ja tundub, nagu lahkuksite just luksussalongist.