Depilatsiooniks

ühel lehel
Kuvatakse 1 - 36 90 tootest
Kuvatakse 1 - 36 90 tootest

Siledat ja õrna nahka seostatakse juba ammu ilu ja esteetikaga, niisiis on karvade eemaldamine sääre-, kaenla- või bikiinipiirkonnast muutunud paljude jaoks tavapäraseks kehahooldusrutiiniks. Depilatsioonikreem, depilatsioonivaha ja suhkrupasta depilatsiooniks on vaid mõned paljudest karvade eemaldamise vahenditest, mida pakub Save24.ee. Kõigil depilatsioonitoodetel on oma eelised, seega jääb üle valida endale kõige sobivam.

Depilatsioonikreemid

Inimestele, kellel on eriti raske valu taluda, sobib kõige paremini depilatsioonikreem või -vaht. Depilatsioonikreem ja depilatsioonivaht erinevad teistest depilatsioonivahenditest selle poolest, et nad sisaldavad aineid, mis kahjustavad karvade struktuuri ja "lahustavad" need vaid mõne minutiga. Nii saab karvu eemaldada erinevatest kehapiirkondadest ja sileda naha efekt kestab orienteeruvalt kuni 7 päeva. Save24.ee teab, et meil kõigil on erinevad vajadused: mõned võivad vajada kuivale või tundlikule nahale mõeldud depilatsioonikreemi, teised soovivad, et kreem tuleks tuntud tootjalt, näiteks Veet või Eveline. Sellepärast on Save24.ee depilatsioonikreemide valik väga lai.

Depilatsioonivaha

Depilatsioonivaha on depilatsioonivahend, mis laseb karvade eemaldamise lausa 4-6 nädalaks unustada. Depilatsioonivaha sulatatakse spetsiaalses nõus ja kantakse spaatliga nendele kehapiirkondadele, kust karvad eemaldatakse. Tõsi, see on küll natuke valus, aga samas tõeliselt tõhus protseduur: depilatsioonivaha tõmbab karvad koos juurtega välja ja pärast iga protseduuri kasvavad need tagasi järjest õhemalt ja nõrgemalt. Depilatsioonivaha eemaldab nii heledad kui ka tumedad karvad. See sobib kõikide kehaosade depilatsiooniks, kuid seda tasuks vältida veenilaienditega inimestel või neil, kellel on väga kuiv ja ketendav nahk.

Suhkrupasta depilatsiooniks

Suhkru abil karvade eemaldamine on üks tõhusamaid depileerimise meetodeid, sest see eemaldab isegi kõige lühemad karvad. Depilatsiooniks mõeldud suhkrupasta ei ärrita nahka ning sobib isegi eriti tundliku nahaga inimestele. See sobib kõigi kehapiirkondade, isegi näo või bikiinipiirkonna depilatsiooniks. Suhkrupasta võimaldab nautida siledat ja pehmet nahka kuni 4-6 nädalat, aja jooksul kasvavad tagasi järjest nõrgemad karvad.

Vaharibad

Depileerimiseks mõeldud vaharibadega on karvade eemaldamine lihtsam kui depilatsioonivaha või suhkrupasta abil. Seepärast on see ideaalne karvade eemaldamise protseduur kodus või juhul, kui Sa alles alustad erinevate depilatsioonitehnikatega tutvumist. Vaharibad rebivad karvad juurtega välja, võimaldades nautida siledat nahka kuni 4-6 nädalat. Save24.ee valikust leiad vaharibad erinevatele kehapiirkondadele ja erinevatele nahatüüpidele. Need võimaldavad eemaldada karvu isegi näolt või bikiinipiirkonnast.

Depilatsioonivaha padrunid, vahapadrunite soojendid

Vahapadrunid on mugav ja pikaajaliselt tõhus depilatsioonitoode, mis on mõeldud nii suuremate nahapiirkondade, nagu jalgade, kui ka väiksemate alade, näiteks bikiinipiirkonna depilatsiooniks. Padrunites sisalduvat vaha on täiendatud väärtuslike komponentidega, mis rahustavad ärritunud nahka, võimaldades toodet kasutada ka tundlikul nahal. Sõltuvalt sellest, millist kehapiirkonda kavatsed depileerida, peaksite valima ka vahapadrunid, sõltuvalt nende suurusest ja aplikaatori laiusest. Selleks, et padrunis olev vaha soojeneks ja võimaldaks tõhusat karvaeemaldust, on vaja ka soojendit, mida saab samuti osta meie e-poest.

Enne depileerimisvaha, suhkrupasta või muu depileerimisvahendi kasutamist on soovitatav 1-2 päeva enne protseduuri nahka koorida. See eemaldab surnud naharakud ja vähendab karvade sissekasvamise tõenäosust. Samuti on oluline hoida oma nahka enne ja pärast protseduuri korralikult niisutatuna, seega ärge unustage kehakreemi või losjooni kasutamist: see muudab karvad pehmemaks ja kergemini eemaldatavaks ning vähendab naha kuivamist protseduuri ajal ja pärast seda. Siiski peab nahk olema protseduuri ajal puhas, seega ärge kandke nahale vahetult enne depilatsiooni niisutavaid kreeme.

Kõikidel depilatsioonivahenditel on oma eelised, seega on oluline enne mistahes vahendi ostmist pidada silmas enda isiklikke vajadusi. Kui kardad valu, aitab soovimatuid karvu eemaldada depilatsioonikreem või depilatsioonivaht. Ja kui soovite pikaajalist tulemust, mis kestaks vähemalt paar nädalat, soovitab Save24 meeskond depilatsiooniks depilatsioonivaha või suhkrupastat. Depilatsioonivaharibad või vahapadrunud on samuti tõhusad ja kauakestvad depilatsioonivahendid, mida on mugav kasutada mitte ainult kodus, vaid ka näiteks reisil olles.

Depilatsiooniks mõeldud suhkrupasta on valmistatud looduslikest koostisosadest, mis on nahale vähem ärritavad. Lisaks pehmendab depilatsiooniks kasutatav suhkrumass karvu ja nahka ning karvad eemaldatakse nende kasvusuunas, mistõttu on protseduuri ajal vähem valu ja ebamugavustunnet kui vahatamise puhul. Save24 pakub ka mitmeid teisi depilatsioonitooteid, mis on mõeldud spetsiaalselt tundlikule, ärrituvale või punetavale nahale, näiteks epilatsioonikreem tundlikule nahale, depilatsiooniribad tundlikule nahale või vahapadrunid, mis sisaldavad rahustavaid koostisosi.