Vaht

ühel lehel
Kuvatakse 1 - 36 174 tootest
Kuvatakse 1 - 36 174 tootest

Juuksevahtu kasutatakse soengu kujundamisel kõige sagedamini lainete ja lokkide fikseerimiseks, et luua loodud juuste stiilile tugevust ja püsivust. Tavaliselt eristatakse vahte vastavalt fikseeringule: keskmise, tugeve, ülitugeva fikseeringuga juuksevaht. Kuid meie tootevalikust leiate ka mitmesuguseid teisi funktsioone täitvaid vahte. Juurtest tõstvaid vahte, volüümi andvaid vahte, lainelistele juustele mõeldud vahte, kohevust andvaid vahte, lokkis juustele mõeldud vahte.
Juuksevaht - tavaline juuksekujundustoode, mida kasutatakse erineva pikkusega juuste kujundamiseks. Paksude, õhukeste, laineliste, sirgete ja lokkis juuste ning erinevate soengute kujundamiseks. Juuksevahtu valivad ka mehed, sest moodne juuksevaht loob loomuliku ilme ja sobib suurepäraselt ka lühikeste juuste kujundamiseks.
Lisaks soengu fikseerimisele saab juuksevahud kasutada ka selleks, et anda juustele soovitud langus ja hoida neid kauem ilusana, nii et rasvaste juuste puhul võib juuksevahud olla kasulik juuste föönitamisel, et hoida neid kauem värskena ja puhtana. Õige juuksevahu valimisel ei aita need mitte ainult fikseerida soovitud juuksestiili, vaid ka lihtsustada juuksehoolduse rutiini. Meil on populaarsed, pikalt hinnatud, suurepäraste hindadega juuksevahud kõige innovatiivsematelt ja kuulsamatelt firmadelt nagu näiteks Wella, Revlon Professional, Loreal Professionnel, Schwarzkopf, Matrix, Tigi ja Kerastase.