Yves De Sistelle parfüümid internetis

Kuvatakse 1 - 1 1 tootest
Kuvatakse 1 - 1 1 tootest

Yves De Sistelle on parfüümibränd, mis ammutab inspiratsiooni Pariisi moe- ja parfümeeriamaailmast.

Yves De Sistelle kuulub emaettevõttele Paris Blue Parfums, mis on ühtlasi Jacques Evardi ja Red Pearl emaettevõte. Inspireerituna Pariisist – tulede linnast – ja selle elavast, romantilisest ja elektriseerivast energiast, lõi SPPC maja 2022. aastal kaubamärgi Paris Blue Parfums. Eksklusiivsusinstinktist ja prantsuse puhta rafineerituse vaimust juhitud Paris Blue väljendab oma luksuse kontseptsiooni, pakkudes parfüüme, mis ühendavad praktilise kogemuse tipptaseme ja parfümeeria üllamaid tooraineid. Iga aroom jutustab ainulaadse, unustamatu, emotsionaalse ja sensoorse loo, tõelise lõhnarännaku, mida kogetakse šikkides ja elegantsetes pudelites ja pakendites, mis peegeldavad kaunilt brändi DNA-d.

Yves De Sistelle alustas naiste ja meeste parfüümide tootmist 2010. aastal. Need hämmastavad lõhnad on Ardencia Love, Casamance, Chairman, Chancellor ja Forbidden Love. Lõhnasari pakub ka kinkekomplekte ja deodorante nii meestele kui naistele. Yves De Sistelle meeste deodorandi pihustid on Armada Black ja Chairman. Naiste deodorantide hulka kuuluvad Verona Love ja Sanderling.

Paris Bleu Parfums on kvaliteetseid lõhnu tootnud alates 1989. aastast. Bränd asub Prantsusmaal Pariisis, mis on kuulus oma keerukuse ja elegantsi poolest. Ettevõte kasutab oma lõhnade loomisel traditsioonilist prantsuse parfümeeriakunsti. Suur edu parfüümitööstuses viis Paris Bleu kasutuselevõtuni kogu maailmas.

Paris Bleu laiendab oma tooteid igal aastal, et hoida tarbijad rahulolevana ja hoida kiire tempoga tööstuses varusid värskena. Lõhnade loomisel jagab ettevõte need kuueks põhipereks: Hesperide, Woody, Floral, Chypre, Oriental ja Fougere. Perekond Hesperide kasutab unisex lõhnade loomiseks tsitrusvilju. Chipre perekond on segu lilledest/tsitruselistest ja tammesammaldest. Fougere lõhnad on enamasti meeste odekolonni jaoks.

Inimesed saavad lõhnaga samastuda kultuuri, kogemuse või haistmismälu tõttu. Paris Bleu ja Yves De Sistelle loovad peeneid aroome eesmärgiga, et iga inimene leiaks endale oma, kõige ihaldusväärseima segu.

Keskendudes kvaliteedile ja loovusele, loob Yves de Sistelle elegantseid, kogenud ja stiilseid parfüüme. Nad kasutavad hoolikat nootide segu, mille tulemuseks on ainulaadsed ja meeldejäävad kompositsioonid, mis jätavad püsiva mulje. Yves de Sistelle parfüümid sobivad erinevate vajaduste ja sündmustega, võimaldades inimestel väljendada oma isiklikku stiili läbi parfüümi jõu.

Sukelduge ainulaadsesse, kaasaegsesse ja põnevasse Paris Bleu Parfums universumisse läbi joovastava sensuaalsusega ikooniliste lõhnade... Avastage Prantsuse luksuse olemus!